Slide background

WYBIERZ DZIAŁALNOŚĆ FUNDACJI

KTÓRĄ CHCESZ WESPRZEĆBLISKĄ TWEMU SERCUW KTÓRĄ CHCESZ SIĘ ZAANGAŻOWAĆI ODMIEŃ CZYJEŚ ŻYCIE

Satysfakcja, to jedno z tych uczuć, kiedy wiesz, że dzięki Twojej pomocy drugi człowiek otrzymuje kompleksowego wsparcia, jakiego w danym momencie swojego życia potrzebuje najbardziej. Wysokość darowizny w pomaganiu innym jest poboczna, liczy się intencja stojąca za darem jaki dajesz.
Liczy się każda kwota, bo dzięki współdziałaniu z małych gestów robimy duże rzeczy!

Przyłącz się do grona naszych Darczyńców! Wykonaj pierwszy krok! Sprawisz naszym Podopiecznym i sobie ogromną radość.

Gwarantujemy, że 100% twojej darowizny zostanie przeznaczone na wsparcie podopiecznych Fundacji oraz realizowanych przez nas programów wsparcia zgodnie z celami statutuwymi opisanymi na stronie O Fundacji

Płatność online z dowolnego banku za pośrednictwem Przelewy24.pl 
Wpłata na konto
Ilość:
Ilość:
Ilość:

Numer konta: 72 1140 2004 0000 3302 8100 2585

Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe

Możesz też wesprzeć konkretny program realizowany przez Fundację - wpłata celowa obliguje nas do przeznaczenia całej Twojej darowizny na wskazany cel. 

PROGRAM REH - SUPPORT
Ilość:

Ogólnopolski program dofinansowania sprzętu rehabilitacyjnego dla placówek terapeutycznych, edukacyjnych i opiekuńczo-wychowawczych. W ramach programu pomagamy placówkom zebrać pieniądze na potrzebny sprzęt.
Więcej informacji>>

PROGRAM FIRST STEP
Ilość:

Program specjalistycznej fizjoterapii dla dzieci zagrożonych dysplazją stawu biodrowego w wieku od 1 mc. do 1 roku życia.
Więcej informacji>>

AKCJA: RATUJMY WCZEŚNIAKI
Ilość:

Program kompleksowej neurorehabilitacji małego dziecka (0-6 mc) stanowi wypełnienie luki w systemie zdrowotnym i zapewnia wsparcie interdyscyplinarnej opieki dla małych pacjentów w początkowym i najważniejszym okresie ich życia.
Więcej informacji>>

WCZESNA DIAGNOZA
Ilość:

Wczesna diagnoza odgrywa kluczową rolę w skutecznej rehabilitacji niemowląt, dzieci i młodzieży. Właśnie dlatego przeprowadzamy akcje informacyjne oraz diagnostyczne, których celem jest jak najwcześniejsze rozpoznanie oraz podjęcie rehabilitacji.

TERAPIA I REHABILITACJA OSÓB POTRZEBUJĄCYCH
Ilość:

Skuteczna terapia i rehabilitacja jest kosztowna. Wymaga bowiem najnowocześniejszego sprzętu i wykwalifikowanej kadry, a ich pozyskanie kosztuje. W ramach wspierania osób potrzebujących, finansujemy terapię, zabiegi rehabilitacyjne oraz konsultacje ze specjalistami, dla osób które ze względu na trudną sytuację finansową nie mogą ich opłacić samodzielnie.

Pamiętaj, że możesz wesprzeć naszą działalność także osobiście: