Slide background

ZESPÓŁ FUNDACJI

Zespół Fundacji "Balonem do Gwiazd" stanowią osoby na co dzień zajmujące się organizacją i prowadzeniem diagnostyki, leczenia oraz specjalistycznej terapii  dzieci i młodzieży z deficytami neurologicznymi, z zespołami genetycznymi, z niepełnosprawnością sprzężoną, z deficytami rozwojowymi oraz z seniorami.

Wśród nas są:
lekarz ortopeda, fizjoterapeuci, psycholog, neurologopeda, pedagog specjalny – oligofrenopedagog, terapeuci z zakresu II st. integracji sensorycznej i NDT - Bobath, promotor zdrowia, trener zmiany i life coach, fundraiser i specjalista ds. projektów.
W swoich działaniach opieramy się na pracy wolontariuszy, wsparciu zaprzyjaźnionych firm i specjalistów oraz doraźnej pomocy osób, którym los innych nie jest obojętny.
Stawiamy na efektywność! Nie tworzymy kolejnych struktur administracyjnych, lecz bazujemy na doświadczeniu, wiedzy i kompetencjach każdego z naszych Współpracowników i Wolontariuszy oraz na zapleczu organizacyjnym zaprzyjaźnionych instytucji. W ten sposób promowana przez nas działalność Fundacji staje się najbardziej efektywna i dociera do osób (niemowląt, dzieci , młodzieży i ich rodziców oraz osób starszych) będących w potrzebie oraz wszędzie tam gdzie jest niezbędna m.in.: do placówek opiekuńczo-wychowawczych, placówek edukacyjnych, poradni i centrów terapeutycznych. Jako Zespół angażujemy się również w akcje charytatywne i edukacyjne, dzielimy się wiedzą z innymi w imię budowania wspólnoty i dobrego sąsiedztwa. 
Image
Z pełnym oddaniem na rzecz Fundacji pracują:
Beata Wawrzyniak – ChrzanowskaPrezes Zarządu Fundacjib.chrzanowska@balonemdogwiazd.org
Barbara KamińskaKoordynatorka ds. fundraisingu i marketingub.kaminska@balonemdogwiazd.org

Jeśli nasze działania, idea i misja są Ci bliskie,

zapraszamy do naszego Zespołu!